Standardy

Standard domu
Standard bytu
NADSTANDARD

Standardy zakalkulováné v ceně bytu

 Keramické obklady  400,- Kč/m2
Keramická dlažba 400,- Kč/m2
Laminátové podlahy 300,- Kč/m2
WC závěsné 7 000,- Kč
Umyvadlo 2 500,- Kč
Vana 5 000,- Kč
Páková baterie 2 000,- Kč
Sprchová baterie 3 000,- Kč
Interiérové dveře / ks 4 000,- Kč
   


Detail
ZOBRAZIT VÍCE

Klima vchodové dveře

Jsou vaší vizitkou i strážcem. Vchodové dveře do bytu by měly být krásné i bezpečné zároveň. Měly by splňovat bezpečnostní i izolační funkce a zároveň být sladěny se zbytkem interiéru. Od dob první republiky pro vás vyrábíme dveře s péčí a láskou skutečných odborníků. Podrobujeme je náročnému testování, aby vás mohly provázet po celé generace. U nás v SAPELI věříme, že český zákazník ocení kvalitu.


Detail
ZOBRAZIT VÍCE

Interiérové dveře

Začátek výroby dřevěných výrobků sahá do počátku 20. století. Od roku 1957 byl v Jihlavě vytvořen podnik Jihlavské dřevařské závody, kam se soustředila podstatná část výroby dveří pro bytovou výstavbu v bývalém Československu MASONITE CZ je plnohodnotným následovníkem ve výrobě určené široké klientele z celého světa. Během posledních let došlo k podstatnému zvýšení kvality a rozšíření tradičního a uceleného sortimentu dveří, který nabývá rok od roku větší popularity.


Detail
ZOBRAZIT VÍCE

Standardní vybavení domu

 •  každý byt má své vlastní měření všech médií
 • přízemní byty jsou bezbariérové s terasou
 • parkování je řešeno v rámci veřejných parkovacích stání


Detail
ZOBRAZIT VÍCE

Active Elements

TEPELNÉ ČERPADLO

ACTIVE ELEMENTS systém tepelného čerpadla ze Švýcarska a podlahového vytápění ze Švédska.
Kombinace nejtiššího tepelného čerpadla a unikátního systému kladení podlahového topení.
Tepelné čerpadlo je skryté v objektu a neruší majitele bytů ani venkovní design budovy.
Toto efektivní a ekologické spojení produkuje nízké náklady na energii.
Zaplatíte 3,5 krát méně než v konvenčním vytápění.TEPLOVODNÍ PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ

PŘEJÍT NA WEB

Active Elements je systém pro teplovodní podlahové vytápění ze Švédska s tradicí více než 30 let. Vyznačuje se větší tepelnou pohodou při nízké teplotě média v systému a snadnou obsluhou. Současně dokáže ušetřit až 40% nákladů na vytápění ročně. Systém vysokorychlostního nízkoenergetického podlahového vytápění Active Elements je efektivním vytápěním zejména díky rychlému proudění malého množství topného média v okruhu.

​ VÝHODY SYSTÉMU Active Elements
 • tepelná pohoda v místnosti, nízké a provozní náklady
 • libovolný zdroj tepla, vhodný pro novostavbu
 • ekologický a šetrný výrobek s dlouhou životností
 • jednoduchá obsluha, prodloužená záruka


Detail
ZOBRAZIT VÍCE

Energetická náročnost

 • B - Velmi úsporná

Bytový dům je kompletně zateplený ve vysokém standardu, kde je využito kvalitních izolačních materiálů, především polystyrenu a minerální vaty.

Detail
ZOBRAZIT VÍCE

IZOLAČNÍ TROJSKLA

Izolační trojskla je výrobek ze tří tabulí skla. Je vyrobeno na stejném principu jako izolační dvojsklo, ale dosahuje lepších izolačních vlastností. Izolační dvojsklo má hodnotu součinitelu prostupu tepla U=1,1 W(m2K), u izolačního trojskla je hodnota mnohem lepší U=0,6 W(m2K). Výsledkem je zajištění lepší pohody v místnosti, menší únik tepla z interiéru do exteriéru a nižší potřeba vytápění.

Detail
ZOBRAZIT VÍCE

Sanitární zařízení v koupelně a wc

Standardní sanitární vybavení:
 • sprchová beterie
 • sprchový hlavice
 • vana
 • závěsné WC
 • umyvadlová baterie
 • keramické umyvadlo
 • Geberit Sigma01 ovládací tlačítka
 • podomítková nádrž Geberit


Detail
ZOBRAZIT VÍCE

Obklady a dlažby

Od svého založení v roce 1992 nabízí prodej ve stále se rozšiřující síti poboček po celé České republice a Slovensku. Plný sortiment, kvalitní výrobci a dodavatelé, celorepublikové pokrytí a profesionální prodejní servis, to jsou znaky společnosti PTÁČEK.


Detail
ZOBRAZIT VÍCE

V-PODLAHY

Společnost V-PODLAHY, s.r.o. je distributor a prodejce podlahových krytin a dlouhodobě patří mezi největší dodavatele podlah na českém trhu. Působí v rámci celé ČR prostřednictvím svých obchodních zástupců se zázemím 9 poboček. Dnes se společnost V-PODLAHY opírá o více než 20 let zkušeností a kvalitu samotného řemesla.

Produktové portfolio tvoří PVC podlahoviny, linolea, vinyly, dřevěné parkety, koberce a mnohé další. Vyberte si ze sortimentu naší prodejní sítě V-PODLAHY, kde nabízíme vše pro kvalitní podlahy.


Detail
ZOBRAZIT VÍCE

Nadstandardní vybavení bytu

Jako součást nadstandardního vybavení je možno si vybrat ze široké škály nabízených tuzemských i zahraničních obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů sanitárního vybavení, podlahových krytin a vnitřních bytových dveří od našich smluvních partnerů.

Na základě tohoto výběru bude následně klientovi proveden odpočet standardního vybavení a současně započten vybraný nadstandard. Takto provedený odpočet a přípočet v sobě zahrnuje veškeré náklady spojené s touto změnou.

Při stanovení odpočtu a přípočtu je nutno si uvědomit, že zatímco odpočet probíhá s ohledem na dodavatelské vztahy ve velkoobchodních cenách.

Firma H+M Zlín a.s. nabízí svým zákazníkům také realizaci individuálních úprav dle jejich požadavků. V těchto případech se může jednat o individuální změny, jako např. dílčí změny příček, změny v rozvodech elektro včetně navýšení počtu zásuvek a situování pozic světel. V rámci těchto klientských změn lze provádět i změny dispozičního řešení bytů dle požadavků klientů. Tyto klientské změny jsou rozděleny do dvou kategorii klientských změn a jsou přílohou smlouvy o smlouvě budoucí. Požadované změny je třeba nejprve posoudit z hlediska technické proveditelnosti a zkonzultovat s projektantem stavby. Následně se provede nacenění požadovaných úprav a po odsouhlasení klientem této kalkulace je provedena změna projektové dokumentace, která bude následně předána stavbě k realizaci.

* odsouhlasená klientská změna se předává k realizaci stavbě až po uhrazení dané kategorie klientských změn.

Detail
ZOBRAZIT VÍCE